Nadační fond příspěl 10.000,- Kč na léčbu malého Kájíka

01.05.2024 14:01

Na základě žádosti a jejího následného projednání nadační komisí jsme právě z účtu fondu odeslali prostřednictvím služby Donio.CZ sbírky deset tisíc korun na léčbu malého Káji, jehož tatínek je stále hrdým Chabařovičákem, i když ho život od našeho města odvál pár kilometrů do Ústí/L.

Tradiční šek tatínkovi předáme později, považovali jsme za důležité, aby byly peníze včas tam, kde je potřebují.

Kájíkovi i rodičům držíme palce, ať se vše mění k lepšímu a Vás, naše @sledující prosíme o šíření sbírky pod odkazem https://bit.ly/3w4HM9S a o příspěvek. I drobná pomoc je pomoc!

Chcete-li podpořit náš nadační fond, můžete tak učinit dle informací zde: https://www.auxilium-vicinum.cz/transparentni-ucet-a.../. Děkujeme!


Vyhledávání

 

Aktuální stav na našich účtech můžete vidět po kliknutí na tyto odkazy:

provozní účet
2900771803 / 2010

sbírkový účet
2700833598 / 2010

 

Upozorňujeme, že oba naše účty jsou transparentní. V případě, že na náš účet zašlete finanční dar, je nanejvýš pravděpodobné, že na transparentním účtu bude zveřejněno Vaše jméno nebo název Vaší firmy, případně jiný údaj, který Vaše banka předá jako "název protiúčtu" společně s dalšími informacemi o platbě (částka, symboly platby apod.).

V případě, že si nepřejete takové zveřejnění, kontaktujte nás, prosím, abychom dohodli jiný způsob předání finančních prostředků. Děkujeme.

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode