Občané Chabařovic a Roudníků naším prostřednictvím přispěli Esterce na nový automobil

02.04.2018 16:46

Esterka, brzy sedmiletá holčička z Chabařovic, se věnuje baletu, zumbě, ráda maluje, baví ji psaní na základní škole, kterou navštěvuje prvním rokem, a také statečně bojuje se svým vzácným onemocněním. Patří mezi takzvané slané děti. Nadační fond Auxilium Vicinum, jehož filozofií je vzájemná sousedská pomoc mezi občany Chabařovic a Roudníků, přispěl Esterce a její mamince finančním darem na pořízení nového automobilu. Starý vůz byl zničený při dopravní nehodě a Esterka se bez něj neobejde, neboť jezdí nejen za lékaři, ale nesmí ani využívat hromadnou dopravu. „Děkujeme všem, kteří pomohli, moc si toho vážíme,“ vzkázala maminka, která vychovává tři děti.

Vyhledávání

 

Aktuální stav na našich účtech můžete vidět po kliknutí na tyto odkazy:

provozní účet
2900771803 / 2010

sbírkový účet
2700833598 / 2010

 

Upozorňujeme, že oba naše účty jsou transparentní. V případě, že na náš účet zašlete finanční dar, je nanejvýš pravděpodobné, že na transparentním účtu bude zveřejněno Vaše jméno nebo název Vaší firmy, případně jiný údaj, který Vaše banka předá jako "název protiúčtu" společně s dalšími informacemi o platbě (částka, symboly platby apod.).

V případě, že si nepřejete takové zveřejnění, kontaktujte nás, prosím, abychom dohodli jiný způsob předání finančních prostředků. Děkujeme.

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode