Sousedská pomoc v tom nejryzejším smyslu slova!

09.09.2018 21:04

Bylo jich sedm a dost možná jejich čin zachránil Stanislavu Kowalczukovi život. Řeč je o dvou chabařovických dětech, dvou teenagerech a třech dospělých. Pan Kowalczuk v dubnu spadl nedaleko Křížku pod most k potoku, ležícího a zakrváceného si ho všimly malá Natálka Smíšková a její sestřenice Adélka Smíšková. Ihned běžely pro pomoc a Matěj Stýblo s Michalem Bílkem neváhali. Třináctiletý Míša zavolal ve spolupráci s paní Jarmilou Sobeckou záchranku. Nakonec, než přijela sanitka, pana Kowalczuka vytáhla na cestu dvojčata Bohuslav a Lukáš Holečkovi. Nadační fond Auxilim Vicinum, založený na principu vzájemné pomoci a solidárnosti sousedů v Chabařovicích a Roudníkách, se na základě rozhodnutí nadační komise rozhodl všechny "záchranáře" odměnit voucherem do místní chabařovické restaurace v hodnotě 700 Kč pro každého z nich. Vouchery předali zakladatelé nadačního fondu Petr Bendel, Tomáš Rieger a Július Szabó, spolu s revizorem Michalem Hájkem.

 

Vyhledávání

 

Aktuální stav na našich účtech můžete vidět po kliknutí na tyto odkazy:

provozní účet
2900771803 / 2010

sbírkový účet
2700833598 / 2010

 

Upozorňujeme, že oba naše účty jsou transparentní. V případě, že na náš účet zašlete finanční dar, je nanejvýš pravděpodobné, že na transparentním účtu bude zveřejněno Vaše jméno nebo název Vaší firmy, případně jiný údaj, který Vaše banka předá jako "název protiúčtu" společně s dalšími informacemi o platbě (částka, symboly platby apod.).

V případě, že si nepřejete takové zveřejnění, kontaktujte nás, prosím, abychom dohodli jiný způsob předání finančních prostředků. Děkujeme.

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode