Spolu to zvládneme!

26.03.2020 11:03

Dobrý den všem!

Zažíváme těžkou dobu. Ta nám bere spoustu věcí, které jsme dosud považovali (někdy nesprávně) za samozřejmé - zdraví, pohodlí, svobodu, život bez obav, kontakt s blízkými apod. Paradoxně má tato situace ale také řadu přínosných momentů, kterých bychom si měli povšimnout. Kdyby to nebylo nic jiného, pak je to uvědomění si, jakou ty naše, zatím věřím, že dočasně sebrané svobody, mají vysokou hodnotu a jak je třeba si je za běžné situace chránit. Myslím, že tím hlavním, co nám tato těžká zkouška jako lidstvu přinese, je právě poznání, a zároveň uvědomění si řady věcí, nad kterými nejsme běžně zvyklí přemýšlet. A přemýšlet je samo o sobě také důležité...

Vážíme si všech, kdo v této nelehké době pomáhají jakkoli, každý dle svých možností. Ne každý je obdarován schopností zacházet s šicím strojem, ne každý má imunitu v takovém stavu, aby se mohl vystavovat riziku nákazy a chodil ostatním nakupovat atd. Právě pro takové, kteří by rádi pomohli i přes výše uvedená omezení, je tu náš nadační fond, který příspěvky od takových dárců shromáždí a použije v rámci Chabařovic a Roudníků tam, kde je to právě potřeba. V prvních dnech koronavirové krize se nám podařilo sehnat tolik nedostatkové zboží - dezinfekci, zapůjčili jsme šicí stroj do Látkanin a sehnali jsme dobrovolnice, které zde bez nároku na odměnu šijí pro své spoluobčany roušky. Ty jsou pak předávány do Domácích potřeb u Lacinů a distribuovány občanům dle jednoho seznamu MÚ.

Na činnost nadačního fondu je pochopitelně možné přispívat i dál, a to na transparentní sbírkový účet u FIO banky s číslem 2700833598/2010. Pohyby na účtu se pak dají sledovat na webu

Viz fotogalerii níže na úvodní straně webu.

Děkujeme a držte se! #spolutozvladneme

 

Tomáš Rieger

člen správní rady a zakladatel nadačního fondu

 

Více zde: https://www.auxilium-vicinum.cz/nas-tym/

Vyhledávání

 

Aktuální stav na našich účtech můžete vidět po kliknutí na tyto odkazy:

provozní účet
2900771803 / 2010

sbírkový účet
2700833598 / 2010

 

Upozorňujeme, že oba naše účty jsou transparentní. V případě, že na náš účet zašlete finanční dar, je nanejvýš pravděpodobné, že na transparentním účtu bude zveřejněno Vaše jméno nebo název Vaší firmy, případně jiný údaj, který Vaše banka předá jako "název protiúčtu" společně s dalšími informacemi o platbě (částka, symboly platby apod.).

V případě, že si nepřejete takové zveřejnění, kontaktujte nás, prosím, abychom dohodli jiný způsob předání finančních prostředků. Děkujeme.

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode